سلام بازدید کننده گرامی، ما بهترین شرکت جهت تعمیرات تخصصی و با کیفیت بالا را با بسیاری از ویژگی های ارائه می دهیم. فقط به حساب خود وارد شوید و لذت ببرید ...

شرکت راهدار ملک متعهد به ارائه خدمات فنی و تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک می باشد.بدیهی است در صورت گارانتی بودن بدون دریافت هزینه خدمات مشمول گارانتی انجام خواهد شد . در هر حالت و در صورت بروز مشکل و یا نیاز به انجام سرویس های مرتبط با لیفتراک مشتریان محترم پس از تکمیل و ارسال فرم درخواست سرویسکار از خدمات این شرکت بهره مند خواهند شد لیفتراک به مدت ۲۰۰۰ ساعت یا یکسال (سال یا ساعت ) گارانتی خواهند بود. بدیهی است شرایط گارانتی در گواهی فروش لیفتراک ذکر شده و خدمات پس از فروش تابع مقررات شرکت بوده و طبق شرایط مذکور عمل خواهند نمود.

خدمات ارائه شده که مشمول گارانتی نبوده ( مثل سرویسهای ادواری و یا ایرادات وجود آمده توسط مشتری) و یا پس از اتمام گارانتی توسط واحد خدمات پس از فروش انجام و پس از اتمام کار صورت حساب مربوطه ارسال خواهد شد. در صورت نیاز حدود هزینه بر اساس نوع کار و نیز قیمت قطعات مورد نیاز تعمیرات به مشتریان محترم طی تماس تلفنی و یا صدور پیش فاکتور اعلام خواهد شد. شایان ذکر است عدم تسویه حساب به موقع خدمات و قطعات منجر به عدم تعهد این شرکت به ارائه خدمات خواهد شد.